Home > Brands > Remote controls Samsung > Remote control for Samsung LA32B350F1W/XXU
CartShopping cart
The cart is empty
Remote control for Samsung LA32B350F1W/XXU
Remote control for LA32B350F1W/XXU
Reference: LA32B350F1W/XXU
Other names: LA32B350F1WXXU
Available in stock
The order will be shipped today if you make the purchase before 16:00 h.
* It can vary depending on the shipping destination
Brand
Brand: Samsung
Remote controls Samsung
Some of the models that use this remote are
Samsung LA 32 B 350 F 1 W/XXU
Samsung LA32B350F1W/XXU
AAA
It uses 2 batteries of the type AAA
1.5V alcaline batteries AAA LR03, used in a great majority of remote controls.