Home > Brands > Remote controls Samsung > Remote control for Samsung PS50A467P1W/XXE
CartShopping cart
The cart is empty
Remote control for Samsung PS50A467P1W/XXE
Remote control for PS50A467P1W/XXE
Reference: PS50A467P1W/XXE
Other names: PS50A467P1WXXE
Available in stock
The order will be shipped today if you make the purchase before 16:00 h.
* It can vary depending on the shipping destination
Brand
Brand: Samsung
Remote controls Samsung
Some of the models that use this remote are
Samsung PS 50 A 467 P 1 W/XXE
Samsung PS50A467P1W/XXE
AAA
It uses 2 batteries of the type AAA
1.5V alcaline batteries AAA LR03, used in a great majority of remote controls.