Home > Brands > Remote controls Sony > Remote control for Sony KDL-V32A12V
CartShopping cart
The cart is empty
Remote control for Sony KDL-V32A12V
Remote control for KDL-V32A12V
Reference: KDL-V32A12V
Other names: KDLV32A12V
Available in stock
The order will be shipped today if you make the purchase before 16:00 h.
* It can vary depending on the shipping destination
Brand
Brand: Sony
Remote controls Sony
Some of the models that use this remote are
Sony KDL-V 32 A 12 V
Sony KDL-V32A12VLCD
AAA
It uses 2 batteries of the type AAA
1.5V alcaline batteries AAA LR03, used in a great majority of remote controls.