Home > Brands > Remote controls Samsung > Remote control for Samsung LA19A656A1D/XRU
CartShopping cart
The cart is empty
Remote control for Samsung LA19A656A1D/XRU
Remote control for LA19A656A1D/XRU
Reference: LA19A656A1D/XRU
Other names: LA19A656A1DXRU
Available in stock
* It can vary depending on the shipping destination
Brand
Brand: Samsung
Remote controls Samsung
Some of the models that use this remote are
Samsung LA 19 A 656 A 1D/XRU
AAA
It uses 2 batteries of the type AAA
1.5V alcaline batteries AAA LR03, used in a great majority of remote controls.